Bugün Türkiye’de 90.000’e yakın sivil toplum kuruluşu bulunmakta. Bunlar dışında sayısını bilmediğim girişimler, dijital ve fiziki oluşumlar, bireysel gönüllüler var…
Ve biz yine de dünyada hayırseverlik endekslerinde hep son sıralarda yer alan bir ülke konumundayız.

Bu amaçla oluşturulan Bidestek sitesinde dilerseniz eğitim, bilim, sağlık gibi farklı kategorilerde ülkemizde sosyal fayda anlamındaki oluşumları görebilir; bağış dışında gönüllülük, alışveriş ve hatta yeme-içme gibi farklı aktivitelerinizle yaratabileceğiniz destekleri keşfedebilirsiniz. Ayrıca çocuklar, kadınlar, sokak hayvanları, yaşlılar gibi farklı gruplara göre de ayırım yaparak ulaşmak istediğiniz kitleye yardım için farklı alternatifleri bulabilirsiniz.

” için bir yanıt

Add yours

  1. Merhaba, bu mesajı okursunuz okumazsınız ama içimde kalmasın çok zor durumda kaldığım için yazıyorum ben mehmet üniversite 3. Sınıf öğrencisiyim bu zamana kadar bir tane bile bilgisayarım olmadı hep istiyordum bilgisayarımın olmasını ama ekonomik olarak babamı hiç zorlamak istemedim, hep hayalini kuruyordum ama üniversiteye gelince artık gerek yok diye düşünmüştüm, hocalarımız hep makale ödevleri verdi, bende arkadaşlarımdan bilgisayar alır yaparım dedim. Arkadaşıma bilgisayarda işin var mı ? Diye sorduğumda aldığım cevap beni o kadar kötü yaptı ki keske istemeseydim dedim. Bana cevabı “oyun oynayacağım” oldu ne işin var ne oldu diye sorsa zoruma gitmezdi. Ama direkt oyun oynayacağım oldu. Çok kötü etkilendim. Bir bilgisayar almak istedim. Ama fiyatlara bakınca maalesef vazgeçtim. Bu durumda almam imkansız. Hem çalışıyorum hem okuluma devam ediyorum. Benim gelirimle bir bilgisayar almam hayal hep hayalim bir bilgisayarımın olması galiba hayal olarakta kalacak..
    Çalışarak biraz biriktirdiğim param var, biraz desteğe ihtiyacım var.
    Bana yardım eder misiniz ?

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: